Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Czteroosiowe centrum CNC do drzwi

 

 

Ta maszyna została zaprojektowane jako centrum do obróbki drzwi. Rastrowy stół próżniowy z definiowanym obszarem roboczym pozwala na zastosowanie próżniowych elementów mocowania firmy Shmalz. Dzięki systemowi otworów pod szlifowane kołki bazujące jesteśmy w stanie ustawić powtarzalną bazę w odpowiednim miejscu na stole.

Maszyna pozwala na wycinanie otworów pod szyby i witraże w drzwiach z blachy. Równie dobrze poradzi sobie z drzwiami, każdego innego typu.

Wrzeciono z automatyczną wymianą narzędzia i czwarta oś sterowana "C" na wrzecionie pozwalają na stosowanie  agregatów kątowych, którymi wykonamy boczne wiercenia pod zawiasy oraz wybranie pod wkładkę. Maszyna ma możliwość założenia agregatu z piłą tarczową pozwala to na dalsze rozszerzenie jej funkcjonalności.

Magazyn obrotowy jeżdżący na bramie pozwala na szybką wymianę narzędzi, co skraca czas wykonania projektów.

Obszar działania próżni podzielony jest na dwie sekcje dzięki czemu możemy mocować jedno skrzydło drzwiowe w trakcie obróbki drugiego.   

Szereg dedykowanych rozwiązań daje w efekcie, niezwykle wydajne narzędzie, które z surowej płyty daje nam produkt, który nie wymaga dalszej obróbki mechanicznej.

 

Wyposażenie dodatkowe

Oś obrotowa na stole pozwoliła by na obróbkę elementów obrotowych jak rze¼bione nogi do stołów, modele butelek do napojów czy po prostu elementów wymagających obróbki z kilku stron z jednego zamocowania. Dzięki zastosowaniu osi obrotowej możliwe też jest wykonywanie ślimaków do transportu butelek w rozlewniach.