Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Centrum introligatorskie CNC BPF 1320

 

Maszyna o zakresach roboczych X-1300 Y-2000 Z-200mm. Wyposażona w wysokoobrotowe (max 40000 obr/min) wrzeciono firmy ELTE z automatyczną wymianą narzędzi jest idealną maszyną do wykonywania wykrojników.

Dzięki demontowalnej głowicy oscylacyjnej z bigownikiem istnieje możliwość wykonania prototypów lub nawet krótkich serii bez wykrojnika.

Stopa odciągowo - dociskowa zwiększa komfort pracy odprowadzając większą część wiórów i pyłów.

Magazyn narzędzi i czujnik długości pozwalają na szybkie wykonywanie projektów wymagających wykorzystania więcej niż jednego narzędzia.  

Na zdjeciu maszyna o zmiejszonej szerokości bramy (na życzenie klienta) bez osłon harmonijkowych os X, które występują w standardzie.

 

 

Wyposażenie dodatkowe

Oś obrotowa na stole pozwoliłaby na obróbkę elementów obrotowych jak rze¼bione nogi do stołów, modele butelek do napojów czy po prostu elementów wymagających obróbki z kilku stron z jednego zamocowania. Dzięki zastosowaniu osi obrotowej możliwe też jest wykonywanie ślimaków do transportu butelek w rozlewniach. 

Zamiast magazynu liniowego można zastosować magazyn obrotowy jeżdżący na bramie. Dzięki niemu wymiana narzędzi będzie jeszcze szybsza. 

Centa Obróbkowe występują w wielu wersjach. Na następnej stronie tabela zawierająca pełne dane dotyczące rozmiaru obszaru roboczego, rodzajów wrzecion i wyposażenia dodatkowego.