Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Ploter frezujący High Speed 1740

 

Jeden z najszybszych routerów do cienkich płyt. Osiąga prędkość roboczą do 1.5m/s i przyspieszenie do 2g. Posiada stół próżniowy oraz wysokoobrotowe wrzeciono 50.000 rpm (łożyska ceramiczne) z automatyczną wynianą narzędzi. Doskonały do wykonywania kasetonów z Dibondu i Alucobondu oraz wycinania Plexi, PCV, poliwęglanów, itp. Niezrównana wydajność osiągnięta została dzięki zastosowaniu systemu sterowania z dynamiczną analizą wektorów, który umożliwia niezwykle płynną prace nawet przy bardzo dużych prędkościach.

Wyposażenie dodatkowe

Maszyna może być wyposażona w odciąg. Automatycznie opuszczana osłona połączona elastycznym przewodem z odciągiem jedno- lub dwuworkowym usuwa większość pyłów i wiórów powstających przy pracach w drewnie i płytach drewnopodobnych. Znacząco podnosi to komfort pracy i pozwala na łatwiejsze utrzymanie maszyny i otoczenia w czystości. 

Posiada możliwość montażu chłodzenia mgłą olejową lub samym powietrzem. Dzięki temu można pracować wydajniej nawet w materiałach powodujących zaklejanie się narzędzi.

Ploter High Speed CNC występują w wielu wersjach. Na następnej stronie tabela zawierająca pełne dane dotyczące rozmiaru obszaru roboczego, rodzajów wrzecion i wyposażenia dodatkowego.