Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Centrum obróbcze do wykrojników z nożem oscylacyjnym

Centrum obróbcze zaprojektowane z myślą o produkcji wykrojników jak również wykrojników ze sklejki oraz kontrbigów z blachy stalowej i pertinaksów do wykrojników. Automatycznie opuszczana głowica z nożem oscylacyjnym pozwala na błyskawiczne wykonanie prototypu jak również pozwala na kombinacyjną obróbkę frezowaniem i cięciem. 

Wysokoobrotowe (50.000 obr/min) wrzeciono renomowanej firmy Jäger pozwala na pełne wykorzystanie technologii High Speed. Prędkości dochodzą do 900 mm/sek. Stół próżniowy z pompą firmy Becker o wydajności 250m3/h to proste i pewne mocowanie materiału. Dodatkowym atutem maszyny jest wyposażenie jej w system bazowania z automatycznie chowanymi kołkami, który skraca czas mocowania i zwiększa dokładność ułożenia materiału na maszynie.

Wrzeciono z automatyczną wymianą narzędzia oraz obrotowy magazyn mieszczący 16 narzędzi pozwoli na znaczne skrócenie czasu obróbki. Chłodzenie powietrzem lub mgłą olejową zwiększy żywotność narzędzi i przyspieszy wykonywanie projektów w materiałach które mają tendencję do zalepiania rowków wiórowych. Maszyna dodatkowo wyposażona jest w odciąg wiórów i pyłów, który zwiększa komfort pracy na maszynie.

Galeria
Obrotowy magazyn narzędzi
Fronty meblowe wykonane na maszynie Kimla
Narzędzia w magazynie obrotowym
Stół próżniowy
Prowadnik przewodów
Centrum obróbcze do wykrojników z nożem oscylacyjnym
OBRABIANE MATERIAŁY: