Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Ploter frezujący High Speed

Jeden z najszybszych routerów do cienkich płyt. Osiąga prędkość roboczą do 1.5m/s i przyspieszenie do 2g. Posiada stół próżniowy oraz wysokoobrotowe wrzeciono 40.000 rpm na łożyskach ceramicznych. Doskonały do wykonywania kasetonów z Dibondu i Alucobondu oraz wycinania Plexi, PCV, poliwęglanów, itp. Niezrównana wydajność osiągnięta została dzięki zastosowaniu systemu sterowania z dynamiczną analizą wektorów, który umożliwia niezwykle płynną prace nawet przy bardzo dużych prędkościach.

Wyposażenie dodatkowe

Maszyna może być wyposażona w odciąg. Automatycznie opuszczana osłona połączona elastycznym przewodem z odciągiem jedno- lub dwuworkowym usuwa większość pyłów i wiórów powstających przy pracach w drewnie i płytach drewnopodobnych. Znacząco podnosi to komfort pracy i pozwala na łatwiejsze utrzymanie maszyny i otoczenia w czystości. 

Posiada możliwość montażu chłodzenia mgłą olejową lub samym powietrzem. Dzięki temu można pracować wydajniej nawet w materiałach powodujących zaklejanie się narzędzi.

Ploter High Speed CNC występują w wielu wersjach. Na następnej stronie tabela zawierająca pełne dane dotyczące rozmiaru obszaru roboczego, rodzajów wrzecion i wyposażenia dodatkowego.

Galeria
Jednoostrzowe, polerowane frezy specjalnie do obróbki pleksi, akrylu - idealna powierchnia boczna, superszybka obróbka
Dibond - frezowanie pod zagięcie i wycinanie 400 mm/s
Wycinanie wtorzyw sztucznych
Głowica skanująca dotykowa
Krawęd¼ płyty warstwowej po obróbce
Obróbka płyty dibondu; wyciecie i rowki pod zagięcie
Elementy reklamy świetlnej
Obróbka tworzyw sztucznych
Wnętrze maszyny
Stół próżniowy
Wnętrze sterownika
Filmy