Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Frezarka CNC do modeli

 Ploter o obszarze roboczym 2000 na 3000mm ze stołem próżniowym pozwalającym na łatwe mocowanie materiałów. Wrzeciono HSD 9kW, 24000obr/min chłodzone powietrzem trwałe i niezawodne, a dzięki systemowi Automatycznej Wymiany Narzędzi skraca czas wykonywania projektów wymagających uzycia wielu narzedzi. Ta maszyna to idealne rozwiązanie dla stolarni i firm wykonywujących wielkogabarytowe modele. 500mm zakresu roboczego pozwoli na obróbkę wysokich modeli. System korekcji długości narzędzia umożliwia szybką wymianę narzędzi, gdyż nie trzeba ponownie ustalać pozycji w osi "Z". Maszyna jest wyposażona w odciąg. Automatycznie opuszczana osłona połączona elastycznym przewodem z odciągiem jedno lub dwuworkowym usuwa większość pyłów i wiórów powstających przy pracach w drewnie i płytach drewnopodobnych. Znacząco podnosi to komfort pracy i pozwala na łatwiejsze utrzymanie maszyny i otoczenia w czystości.

Maszyna ma możliwość pracy agregatami kątowymi umieszczonymi w stałym uchwycie, istnieje możliwość pó¼niejszej wymiany uchwytu stałego na w pełni sterowany.

Wyposażenie dodatkowe

 

Oś obrotowa na stole pozwoliła by na obróbkę elementów obrotowych jak rze¼bione nogi do stołów, modele butelek do napojów czy po prostu elementów wymagających obróbki z kilku stron z jednego zamocowania. Dzięki zastosowaniu osi obrotowej możliwe też jest wykonywanie ślimaków do transportu butelek w rozlewniach. 

Frezarki CNC do modeli występują w wielu wersjach. Na następnej stronie tabela zawierająca pełne dane dotyczące rozmiaru obszaru roboczego, rodzajów wrzecion i wyposażenia dodatkowego.

Galeria
Elementy reklamy świetlnej
Obróbka tworzyw sztucznych
Wnętrze maszyny
Wnętrze sterownika
Filmy
Frezarka CNC do modeli
OBRABIANE MATERIAŁY: