Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /trwałość maszyn CNC

trwałość maszyn CNC

Nasze maszyny przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych i dlatego przy ich konstruowaniu wyeliminowaliśmy wszystkie elementy ślizgowe, począwszy od ułożyskowania posuwów liniowych a skończywszy na bezszczotkowych napędach i wrzecionie.

Wszystkie elementy wzajemnie poruszające się, ułożyskowane są tocznie i nie występuje potrzeba planowej, okresowej ich wymiany (jak np. klocki hamulcowe w samochodzie). Dzięki temu trwałość naszych urządzeń jest imponująca. Przez siedem lat produkcji i wdrożeniu kilkuset obrabiarek CNC nie odnotowaliśmy przypadku w którym klient zwrócił się do nas z prośbą o generalny remont wyprodukowanego przez nas urządzenia. Jednak wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów oferujemy modernizacje naszych starszych maszyn polegającą między innymi na wymianie systemów sterowania na nowsze wersje po preferencyjnych cenach.

Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu podzespołów tylko znanych i renomowanych światowych firm takich jak Bosch Rexroth, IKO, NB, ISEL, ELTE, HSD, IGUS. Dzięki takiemu podejściu klient ma wiele stałych i pewnych źródeł zaopatrzenia we wszystkie użyte w maszynach podzespoły, co zapewnia ciągłą i wieloletnią eksploatację.