Kimla.pl Kimla.pl Kimla.pl
>>start /

Centrum obróbkowe CNC do tworzyw, drewna i aluminium

Uniwersalne centrum obróbcze do frezowania standardowych płyt meblarskich. Płyty wiórowe, MDF, laminaty oraz tworzywa sztuczne mogą być obrabiane bez wstępnego formatowania. Standardowe wyposażenie to stół próżniowy i wrzeciono z automatyczną wymianą narzędzia i magazynem. Maszyna posiada możliwość chłodzenia mgłą olejową lub samym powietrzem. Dzięki temu możemy pracować wydajniej nawet w materiałach powodujących zaklejanie się narzędzi.

Maszyna jest wyposażona w odciąg. Automatycznie opuszczana osłona połączona elastycznym przewodem z odciągiem jedno- lub dwuworkowym usuwa większość pyłów i wiórów powstających przy pracach w drewnie i płytach drewnopodobnych. Znacząco podnosi to komfort pracy i pozwala na łatwiejsze utrzymanie maszyny i otoczenia w czystości.

Wyposażenie dodatkowe

Aby rozszerzyć funkcjonalność maszyny idealnym rozwiązaniem jest użycie agregatu kątowego. Można na nim zamontować piłę tarczową lub frez, dzięki temu można wiercić w boku płyty pod zawiasy czy wybierać kieszenie pod zamki.

Zamiast magazynu liniowego można zastosować magazyn obrotowy jeżdżący na bramie. Dzięki niemu wymiana narzędzi będzie jeszcze szybsza.  

Plotery Przemysłowe występują w wielu wersjach. Na następnej stronie tabela zawierająca pełne dane dotyczące rozmiaru obszaru roboczego, rodzajów wrzecion i wyposażenia dodatkowego.

Galeria
Obróbka polietylenu HDPE 20mm 0.3m/s!
Pierwszy etap obróbki, wybranie wnętrza litery S i sfazowanie krawędzi.
Wycinanie liter z płyty dibondu
Drugi etap - wycięcie litery
Jednoostrzowe, polerowane frezy specjalnie do obróbki pleksi, akrylu - idealna powierchnia boczna, superszybka obróbka
Wycinanie tworzyw sztucznych
Elementy reklamy świetlnej
Obróbka tworzyw sztucznych
Filmy